W tym wpisie omówię 6 najlepiej konwertujących strategii marketingowych.

1. E-mail marketing
Nieśmiertelny e-mail marketing. Niektórzy mówią, że to muzeum marketingowe i ten sposób nie działa. To kompletna bzdura ponieważ email marketing działa cały czas tak samo dobrze.

Główną zaletą posiadania bazy e-mail, jest to że teoretycznie nikt nie może jej nam zabrać. W przeciwieństwie do gigantów social media takich jak Meta, YT, czy Tik Tok, gdzie w każdej chwili możemy stracić nasz profil z nieznanego powodu.

Raz zbudowana baza, może zarabiać dla nas latami.

2. Rolki
Obecnie mega skuteczna metoda na darmowe, organiczne zasięgi. Zrobienie milionowej rolki nie jest jakimś wielkim wyczynem.
Szczególnie dobrze działają u mnie rolki na Facebooku.
Jeśli wyczujesz jak działa algorytm, będziesz mógł generować naprawdę potężne zasięgi. Podobny format wprowadził YT, u nich ten format video nazywa się ,,shorts,,.

3. Facebook ADS

Moim zdaniem najlepiej zbudowany system reklamowy dostępny na rynku. Ogromne możliwości targetowania, możliwość kierowania reklam do grup niestandardowych odbiorców. Jest też opcja docierania do fanów konkurencji. Ostatnio Meta ma trochę problemów z aktualizacjami w IOS, ale mimo wszystko FB ADS nie ma sobie równych, jeśli chodzi o kampanie płatne.

4. Webinary

Niedawno odkryta przeze mnie metoda, na skuteczną sprzedaż. Jeszcze potężniejszą bronią jest autowebinar. To zautomatyzowany webinar, który może zarabiać dla nas na automacie. W samym webinarze musisz przez całe szkolenie utrzymać uwagę odbiorców. Najlepiej na początku dać silną obietnicę, oraz silny social proof .

5. Oferta Tripwire

Rzadko omawiana strategia przez Polskich guru od marketingu. Tripwire to po prostu oferta w mega obniżonej cenie, oraz ograniczona czasowo. Najczęściej ofertę tripwire wyświetla się klientowi po zapisie do bazy mailingowej zamiast klasycznej strony thank you page.

6. Tik Tok ADS

Testuję od niedawna i jestem bardzo zadowolony z wyników. Zarówno kierowanie ruchu na zbieranie obserwujących, jak i kierowanie ruchu na stronę docelową, działa dobrze. Reklama jest bardzo tania w stosunku do FB ADS. Przy podobnym budżecie można zbudować znacznie większy profil na Tik Toku niż na FB.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarabiać pięciocyfrowe kwoty na afiliacji, tu masz link do mojego kursu: https://michalpoluch.pl/kurs-afiliacji/


Leave a Reply

Your email address will not be published.