6-stopniowa formuła, dzięki której sprzedasz swój kurs osobom niezdecydowanym poniżej 90 minut

Jak sprzedawać kursy online w sposób automatyczny osiągając przychody na poziomie 50 000 zł miesięcznie niewielkim wysiłkiem

Powiedz mi czy myślisz czasami o biznesie na automacie?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.Jeśli masz swój kurs lub dopiero chcesz go stworzyć i sprzedawać 24H automatycznie bez swojego udziału, to czytaj do końca, tylko uważaj, możesz spaść z krzesła :)Nauczę Cię tworzyć kursy i sprzedawać je za pomocą webinaru automatycznego.Czy wiesz, że możesz siebie "sklonować" i zatrudnić swojego klona, który będzie sprzedawał za Ciebie 24H?
Tak właśnie działa webinar automatyczny.

Sprzedaż kursów to biznes, dla ludzi wolnych, którzy chcą być niezależni od miejsca. Robienie kursów jest łatwe. Kurs można nagrać wszędzie, nawet w lesie, serio true story.

Poniżej rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości w temacie sprzedaży kursów online:

Nie musisz być osobą techniczną aby prowadzić z dużymi sukcesami taki biznes. W kursie "Automatyczna Sprzedaż Kursów" pokażę Ci krok po kroku jakimi programami i jakim sprzętem nagrać kurs. Pokażę Ci jak w 10 minut stworzyć platformę kursową. Na ekranie mojego komputera zobaczysz krok po kroku cały proces. Wystarczy kopiować to co ja robię, żadna wiedza techniczna nie jest wymaga, sam jestem osobą nie techniczną 
Nie musisz być ekspertem, żeby sprzedawać swój kurs. Pokażę Ci jak szybko zgromadzić wiedzę. W tym kursie zobaczysz jak tworzyć treści do twojego kursu za pomocą czatu GPT.
Nie potrzebujesz drogiego sprzętu na start. Wystarczy zwykły komputer oraz smartfon ,,bez wodotrysków,,.
Mitem jest to, że potrzebujesz profesjonalny sprzęt. Twórcy, którzy zarabiają najwięcej korzystają z laptopa i smartfona. Ja też korzystam z domowego sprzętu i generuję przychody na poziomie około 50K miesięcznie.
Nie musisz posiadać społeczności. Możesz zacząć z profilem, który nie ma żadnych obserwujących, to nie jest istotne w tym biznesie. Sprzedaje za Ciebie reklama płatna na Facebooku i TikToku.
Nie musisz być osobą, która przez 2 godziny mówi płynie i bez zająknięcia na webinarze. Nasz webinar automatyczny nagrywamy ,,czytając go,, z wcześniej przygotowanego skryptu, więc nie musisz martwić się o to, że zabraknie Ci języka w buzi.
Nie musisz mieć wiedzy jak tworzyć stronę sprzedażową. W kursie ,,Automatyczna Sprzedaż Kursów,, na ekranie mojego komputera zobaczysz jak łatwo tworzyć takie strony sprzedażowe za pomocą dziecinnie prostego w obsłudze kreatora landing page.
Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na swój kurs, nie martw się. W tym kursie dowiesz się jak znaleźć swoją niszę. Dowiesz się jakie nisze są dochodowe.
Nie musisz być specem od reklamy na Facebooku i Tik Toku. Pokażę Ci jak tworzyć turbo skuteczne reklamy na Facebooku oraz Tik Toku. Dostaniesz gotowe szablony, wystarczy, że podstawisz tekst pod swój kurs. Dostaniesz też moje grafiki do reklam, oraz szczegółową instrukcję jak wykonać taką grafikę w programie canva.
Autoresponder to dla Ciebie czarna magia? Nic się nie bój, w tym kursie dowiesz się jak pisać maile aby sprzedawały Twój kurs. Dostaniesz gotowe szablony maili, których możesz użyć w sprzedaży swojego kursu, wystarczy że zmodyfikujesz szablon pod swój kurs.
Martwisz się zakupem domeny i instalacją wtyczek do WordPress? Nie ma takiej potrzeby, na ekranie mojego komputera w sposób łatwy i przystępny pokażę Ci jak to zrobić, zobaczysz jakie to wszystko proste i przyjemne.
Prowadzisz biznes w innej branży niż kursy online i boisz się, że nie dasz rady? Zupełnie nie potrzebnie. Kursy Online będą idealnym uzupełnieniem.
Pracujesz na etacie i nie masz czasu na dodatkowe projekty? To tylko wymówka, poświęcając 2 godziny dziennie, jesteś w stanie w szybkim czasie wystartować ze swoim kursem online.
Nie potrzebujesz ogromnych budżetów reklamowych. Zaczynasz z budżetem 5zł dziennie i razem ze wzrostem sprzedaży możesz tę kwotę stopniowo podnosić.
Pracujesz z dowolnego miejsca na świecie gdzie jest komputer, nie musisz mieć biura, wystarczy pokój w Twoim mieszkaniu/domu.
Nie musisz mieć specjalnego miejsca do nagrywania kursów. Wystarczy, zwykłe pomieszczenie, są osoby co nagrywają kursy w samochodzie i te kursy sprzedają się po 100k miesięcznie.
Myślisz, że biznes kursów online się skończy? Nic bardziej mylnego, to rynek rosnący z roku na rok, to branża z dużą przyszłością, edukacja online ma ogromny potencjał.
Biznes ten jest niskokosztowy, nie musisz mieć pracowników, magazynu, nie musisz mieć biura w centrum miasta. Twoje narzędzie pracy to komputer i smartfon.
Nie chcesz brylować w social media? To niezgodne z Tobą? Nie ma problemu. W ogóle nie musisz dodawać postów na Facebooku i tańczyć na Tik Toku, wystarczy Ci reklama płatna.
Masz dużą wiedzę, ale nie potrafisz tego profesjonalnie ubrać w słowa? Żaden problem, wystarczy użyć czatu GPT, pokażę Ci jak tworzyć treści do Twojego kursu za pomocą czatu GPT.
Boisz się opini znajomych? Obawiasz się, że będą się z Ciebie śmiali, że sprzedajesz kursy? Uwierz mi, że przestaną jak zobaczą Twoje miesięczne wpływy na konto 🙂
W niszy, której chcesz tworzyć kurs jest duża konkurencja? To bardzo dobrze, że jest konkurencja w Twojej niszy. Wiesz dlaczego? Dlatego, że duża konkurencja zawsze oznacza duże pieniądze. Skoro jest tam dużo osób, tort do podziału jest ogromny i dla Ciebie też wystarczy miejsca.
Zastanawiasz się, kto w ogóle będzie te kursy kupował? Ludzie, którzy potrzebują Twojej wiedzy. Osoby, które chcą się rozwijać w niszy, której działasz. Ludzie mają potrzebę edukacji, aby realizować swoje cele. Sam wydaję na kursy kilkadziesiąt tysięcy rocznie.
Czy sprzedawanie za pomocą webinaru automatycznego jest okej? Skoro nie jest na żywo? 
Webinar automatyczny jest dużo bardziej wartościowy dla użytkownika niż webinar na żywo.
Dlatego, że na webinarze automatycznym możesz cały czas dodawać nową wiedzę, aktualizować go, cały czas go ulepszać, aby widzowie wyciągnęli z niego jak najwięcej wiedzy.
Kolejną przewagą webinaru automatycznego nad webinarem na żywo jest to, że możesz go wyświetlać 24H i dawać ludziom darmową wiedzę w ogromnej ilości. Webinarów na żywo nie jesteś w stanie zrobić zbyt dużo w ciągu tygodnia, ponieważ na to potrzeba dużo energii i czasu.

Czego nauczysz się w kursie "Automatyczna Sprzedaż Kursów"?

Jak upewnić się w 100%, że na Twój kurs jest zapotrzebowanie i się sprzeda.
Dowiesz się jakie są najbardziej dochodowe nisze w kursach online (nisze potwierdzone dużą sprzedażą).
Jak w tani i prosty sposób, bez żadnych umiejętności technicznych nagrać kurs za pomocą laptopa i taniego mikrofonu z elektromarketu.
Jak w 10 minut bez żadnych umiejętności technicznych otworzyć własną platformę kursową.
Nauczysz się jak stworzyć zabójczo skuteczną stronę sprzedażową (Landing Page) która zarobi dla Ciebie kokosy.
Jak bezkosztowo nagrać webinar automatyczny (wystarczą darmowe narzędzia i wbudowany mikrofon w laptopie).
Jak umieścić webinar automatyczny na platformie EverWebinar.
Jak skonfigurować webinar automatyczny na platformie EverWebinar, tak aby sprzedaż Twojego kursu była kosmiczna.
Poznasz ukryte sztuczki w EverWebinar, które drastycznie podnoszą sprzedaż.
Dowiesz się jak ustawić reklamę na Facebooku, która przyciągnie płacących klientów na Twój webinar automatyczny.
Poznasz sekret tworzenia reklam na Twoją konkurencję na Facebooku. Dzięki temu OD RAZU TRAFISZ DO SWOICH KLIENTÓW.
Nauczysz się tworzyć reklamy w Tik Tok ADS, za moment to narzędzie reklamowe może wyprzedzić Facebook Ads, więc warto wskoczyć do pędzącego pociągu.
Jak Tworzyć kolejkę maili po webinarze automatycznym, które potężnie podniosą Twoją sprzedaż poprzez przekonanie niezdecydowanych
Nauczysz się sprzedawać za darmo odpowiednio stworzonym mailingiem.
Nauczysz się jak sprzedawać bez ponoszenia kosztów na reklamę za pomocą rolek i postów na social media.

Ponad 15 godzin eksperckiej i konkretnej wiedzy!

Zarabianie online jeszcze nigdy nie było tak proste.

Czym właściwie jest automatyczna sprzedaż kursów?

To wszystko polega na stworzeniu wartościowego kursu, który rozwiązuje problemy klientów i następnie sprzedaży go za pomocą webinaru automatycznego, dzięki czemu uwalniamy swój czas.


Czym jest webinar automatyczny?To nagrany wcześniej webinar, który może być wyświetlany 24H. Nagrywamy go i umieszczamy na platformie do webinarów automatycznych - Everwebinar.

Opinie

Kurs Automatyczna Sprzedaż Kursów zawiera:

Moduł 1 Wprowadzenie
i nastawienie

Parę słów o mnie
Dlaczego sprzedaż kursów to najlepszy model biznesowy
Kto może sprzedawać swoje kursy online
Dlaczego uważam, że sprzedaż przez autowebinar jest najlepsza
Planowanie pracy i zadań

Moduł 2 Badanie rynku

Szukamy naszej złotej niszy
Dlaczego tak ważne jest badanie rynku?
Jak zwalidować niszę (badanie rynku)
Określamy naszego idealnego klienta

Moduł 3 Tworzymy nasz kurs online

Wybieramy nazwę dla kursu
Rozpisujemy skrypt naszego kursu
Tworzymy slajdy do kursu
Nagrywamy nasz kurs
Dopieszczamy nasz kurs w programie do obróbki video
Tworzymy mockup kursu

Moduł 4 Autoresponder

Czym jest autoresponder i do czego będzie nam potrzebny
Omówienie popularnych autoresponderów
Zakładamy konto w systemie mailingowym
Omówienie panelu i funkcjonalności systemu mailingowego

Moduł 5 Tworzymy platformę kursową

Platforma kursowa – Omówienie
Rejestracja na platformie kursowej + prezentacja
Dodajemy kurs na platformę
Kupujemy domenę i hosting
Przekierowanie domeny na platformę kursową
Konfigurujemy platformę, płatności, faktury

Moduł 6 Instalacja + konfiguracja WordPress(pod stronę sprzedażową)

Wybieramy domenę na naszą stronę sprzedażową
Czym jest wordpress
Instalacja wordpressa na domenie
Przydatne wtyczki do wordpressa

Moduł 7 Tworzymy stronę sprzedażową (landing page)

Czym jest strona sprzedażowa
Cechy skutecznej oferty
Struktura strony z ofertą
Kreator landing page – Omówienie i instalacja
Alternatywny kreator landing page (robimy landing page)
Tworzymy stronę sprzedażową (Landing page)

Moduł 8 Autowebinar

Czym jest Autowebinar
Rejestracja na platformie do autowebinarów
Skrypt Autowebinaru
Tworzymy prezentację na autowebinar
Nagrywamy autowebinar
Konfigurujemy platformę do autowebinarów
Ustawiamy followupy
Ukryty trick na zwiększenie sprzedaży
Ukryty trick na zwiększenie sprzedaży nr. 2

Moduł 9 Reklama na Facebooku

Dlaczego Facebook ADS to najlepsze narzędzie do sprzedaży kursów i poradników
Zakładamy Biznes Menedżera
Instalujemy pixel na platformie do autowebinarów
Jak tworzyć grafiki do reklam
Jak pisać teksty sprzedażowe do reklam
Kampania reklamowa na ZIMNY RUCH
Kampania Reklamowa na CIEPŁY RUCH (remarketing)
Na co uważać, aby nie dostać bana od FB

Moduł 10 TIK TOK Ads

Omówienie ogólne Tik Tok ADS
Rejestracja konta w Tik Tok ADS
Struktura strony z ofertą
Dodajemy Pixel Tik Toka do opogramowania autowebinarowego
Tworzymy grafikę/video do reklamy na tik toku
Tworzymy reklamę z celem ,,zapis na webinar

Moduł 11 E-mail marketing

Czym jest e-mail marketing
Ponowne zaproszenie na webinar (dla osób, które nie pojawiły się na webinarze)
Wysyłamy powtórkę osobom, które nie widziały oferty
Content marketing w mailingu
Mailing z kodem rabatowym

Moduł 12 Content marketing

Posty w social media
Rolki
Jak automatycznie tworzyć treści za pomocą sztucznej inteligencji
Jak tworzyć automatycznie grafiki za pomocą sztucznej inteligencji
Posty na blogu

Moduł 13 Jak skutecznie sprzedawać kurs w płatności miesięcznej

Dlaczego warto mieć opcję płatności miesięcznej
Płatność miesięczna opcja nr 1
Płatność miesięczna opcja nr 2
Płatność miesięczna opcja nr 3
Jak uczyć pixel Facebooka przy opcji ratalnej

W ramach kursu Automatyczna Sprzedaż Kursów otrzymujesz CAŁKOWICIE ZA DARMO następujące BONUSY:

BONUS#1 Konsultacje 1 on 1

Masz moje indywidualne wsparcie. Prowadzę Cię krok po kroku przez cały proces. Masz moje wsparcie 24H od poniedziałku do piątku. Możesz pytać o wszystko co związane z kursem, pamiętaj, że nie ma głupich pytań. Zadawanie pytań to naturalny proces rozwoju. 

BONUS#2 Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy mastermind na Facebooku. Społeczność, która wspiera w budowaniu biznesu online, dzięki temu korzystamy wszyscy. Najważniejsze jest to jakimi ludźmi się otaczasz. Ta społeczność ma służyć Tobie, możesz pytać o wszystko co jest związane z budowaniem biznesu online, nie ma głupich pytań.


BONUS#3 Komplet dokumentów

Szablon regulaminu i polityki prywatności do Twojego sklepu z kursami. Wystarczy wpisać w szablonie odpowiednie dane i mamy gotowe dokumenty. Dokumenty zostały przygotowane przez kancelarie prawną, która specjalizuje się w obsłudze sprzedawców produktów cyfrowych, więc dokumenty zabezpieczają w 100% twoje interesy. Zakup w sklepie gotowego regulaminu i polityka prywatności to koszt około 699 zł.

BONUS#4 Checklista

Checklista, to instrukcja krok po kroku, która zaprowadzi Cię do sukcesu w sprzedaży kursów. Wystarczy, że będziesz robił po kolei to co jest w tej liście. To Twoja mapa, która prowadzi Cię aż do celu.

BONUS#5 Workbook

Workbook, który pozwoli Ci zaplanować od A do Z swój biznes, dzięki niemu od razu wyznaczysz cele i zrobisz notatki, które pomogą Ci wyciągnąć wnioski i osiągać cele szybko i z wysoką skutecznością. 

BONUS#6 Lekcja bonusowa Sekret największych graczy

Jak stworzyć reklamę na fanów konkurencji. Ukryta wiedza na temat tworzenia ultra skutecznych kampanii reklamowych. Mało kto wie, jak stworzyć reklamę na fanów naszej konkurencji na facebooku. Dzięki tej metodzie od razu możesz dotrzeć do swoich klientów. Dzięki tej bonusowej lekcji dowiesz się jak targetować reklamę na fanpage i grupę Twojej konkurencji.


BONUS#7 Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar

W tej bonusowej lekcji poznasz sprawdzony sposób, na zwiększenie zapisywalności na Twój webinar. Większa zapisywalność to większa sprzedaż. Nigdzie nie znajdziesz tak specjalistycznej wiedzy.


BONUS#8 Mini kurs - Budowanie relacji z klientem

Jeśli chcesz sprzedawać wystarczy dobry marketing, jeśli chcesz mieć stałych, powracających klientów, musisz budować z nimi relacje. Kurs idealny dla osób, które myślą długoterminowo o swoim biznesie. UWAGA! Ten kurs może drastycznie zwiększyć Twoją sprzedaż!


BONUS#9 Mini Kurs - Wyznaczanie celów

W biznesie internetowym wyznaczanie i realizacja celów to absolutny must have. Jeśli nie wyznaczysz sobie celów biznesowych nie będziesz wiedział/wiedziała dokąd zmierzasz a to może się źle skończyć. Po tym kursie nie tylko wyznaczysz sobie cele zgodne z Tobą, ale również dowiesz się jak skutecznie takie cele realizować. 

BONUS#10 Mini Kurs FB ADS Tajemnice skutecznej reklamy

W tym epickim mini kursie zdradzam sekrety skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku. Ta wiedza zarobi dla Ciebie pieniądze. Umiejętność ustawiania reklam na Facebooku, to dla biznesu internetowego paliwo niezbędne do generowania dużej sprzedaży. 

BONUS#11 Zniżka 75%

na obsługę prawną, z 1200 zł na 300 zł netto miesięcznie. Bezpieczeństwo w biznesie to kluczowy element w długim terminie. Dzięki zniżce, którą przygotowałem dla Ciebie, będziesz mógł o 75% taniej niż inni korzystać no limit z porad prawnych znanej krakowskiej kancelarii specjalizującej w sprzedaży produktów cyfrowych. Kancelaria ta nie tylko pomoże Ci z każdym pytaniem, ale również pomoże Ci windykować należności od niepłacących klientów. Pomogą Ci również w pisaniu pism sądowych.

BONUS#12 Szablony

Szablony wiadomości followup (czyli kolejka maili wysyłanych po webinarze, które mają za zadanie domknąć sprzedaż) Sprawdzony schemat. Wystarczy, że przerobisz te wiadomości po swój biznes i będziesz miał w rękach potężne narzędzie sprzedażowe.. 

BONUS#13 Bransoletka motywacyjna

Przypomni Ci po co prowadzisz ten biznes. Najważniejszy w każdej firmie jest zysk netto, a więc do dzieła i #MakeMoney 

BONUS#14 Lekcja bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji

Nauczysz się tworzyć w sposób hurtowy i automatyczny rolki na swojej social media, które za darmo będą sprzedawać Twój kurs. 

Kim jestem?

Michał Połuch

Od 2016 z sukcesami zajmuję się biznesem online. Moje 2 główne specjalizacje to:


1. Sprzedaż kursów online - Dziele się wiedzą na temat zarabiania w internecie. Moi kursanci odnoszą sukcesy i ja razem z nimi. Przekazywanie wiedzy i pomaganie innym w budowanie biznesu online to moje misja.


2. Marketing Afiliacyjny - kolejną niszą na której zarabiam jest marketing afiliacyjny. Polecanie wartościowych produktów w zamian za prowizję.

Dla kogo jest  kurs Automatyczna Sprzedaż Kursów: 

UWAGA! Ten kurs NIE jest dla wszystkich! Jest tylko:

Dla osób, które chcą prowadzić stabilny biznes online oparty o własne produkty cyfrowe.
Dla osób, które chcą pracować zdalnie w domu.
Dla osób, które chcą pracować z dowolnego miejsca na ziemi.
Dla osób, które mają już biznes i chcą mieć nowe żródło dochodu.
Dla osób, które chcą mieć dochód pasywny.
Dla osób, które chcą rzucić etat i zacząć pracować na swoim.
Dla osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą i zarabiać na tym krocie.

Podsumowując

Oto co otrzymujesz:

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów (Dożywotni dostęp do kursu)
Dostęp do platformy NA ZAWSZE!
Bonus #1: Konsultacje 1 on 1
Bonus #2: Dostęp do zamkniętej grupy na FB
Bonus #3: Komplet dokumentów
Bonus #4: Checklista
Bonus #5: Workbook
Bonus #6: Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Bonus #7: Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Bonus #8: Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Bonus #9: Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Bonus #10: Mini Kurs FB ADS 
Bonus #11: Zniżka 75% na obsługę prawną
Bonus #12: Szablony
Bonus #13: Bransoletka motywacyjna
Bonus #14: Lekcja bonusowa - Automatyczne tworzenie rolek

Wartość całkowita 16 000 PLN 

Otrzymujesz bezterminowy dostęp do kursu!

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI!

Jestem pewny, że będziesz zadowolony/a z zakupu a przekazana wiedza przyniesie Ci nowe możliwości i fajny zarobek.
Haczyk jest tylko jeden! Po prostu musisz zacząć działać i wiedzę z kursu zastosować w praktyce!
Jeśli po wykonaniu wszystkich kroków, stwierdzisz, że wyniki mogły by być lepsze, to nie ma problemu! 

Napisz do mnie na kontakt@michalpoluch.pl wskoczymy na konsultacje 1:1 na zoom i będziemy pracować aż do momentu aż rozwiążemy Twój problem.


Premium

7594 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7594 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?

Bestseller

VIP

7994 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7994 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?


BASIC

7294 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7294 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?

Program ratalny?

Jak najbardziej jest taka możliwość. Możesz to zrobić na 3 sposoby.

SPOSÓB 1

Raty 0% w TubaPay
Dogodne raty 0%. Brak weryfikacji dochodów. Prawie 100% przyznawalności! 
Pakiet VIP można mieć już w 6 ratach za 1332,33 zł miesięcznie.
Całą prowizję biorę na siebie. Ty płacisz tylko wartość kursu.

Jak kupić w dogodnych ratach 0% w TubaPay?
Klikasz pomarańczowy przycisk z napisem Płatności miesięczne od ...
Tak jak na zdjęciu poniżej:

Następnie zostaniesz przeniesiony do formularza TubaPay.
Wybierasz ilość rat i postępujesz dalej zgodnie z instrukcjami w formularzu
(zdjęcie poniżej)

SPOSÓB 2

Raty 0% na PayU
Specjalnie dla Was, podpisałem umowę z PayU, dzięki czemu macie możliwość dokonywania zakupów w ratach 0%
Do 10 rat jest oprocentowanie 0%, całą marżę ja biorę na siebie.
Poniżej instrukcja zakupu:

Kiedy wpiszesz już dane do zamówienia, wybierasz płatność przez PayU, następnie wybierasz ,,Raty,, tak jak na zdjęciu poniżej:


SPOSÓB 3
Raty płatne bezpośrednio na mój rachunek bankowy

Piszesz do mnie maila na:
kontakt@michalpoluch.pl z prośbą o rozłożenie na raty wybranego pakietu.
W odpowiedzi wyślę Ci informację jak opłacić 1 ratę na moje konto bankowe. Po wpłacie 1 raty od razu otrzymujesz dostęp do kursu. W ten sposób, na raty rozkładam tylko pakiet VIP i tylko na 2 raty po 3997 zł.


Premium

7594 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7594 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?

Bestseller

VIP

7994 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7994 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Dziennik Pracy - Mistrz autowebinarów
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?


BASIC

7294 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 7294 zł

KURS Automatyczna Sprzedaż Kursów - 13 modułów
Workbook do kursu
Checklista
Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Komplet dokumentów
Lekcja bonusowa Sekret największych graczy
Lekcja Bonusowa – Ukryty sposób na większą zapisywalność na webinar
Lekcja Bonusowa – Jak tworzyć rolki automatycznie dzięki sztucznej inteligencji
Mini kurs - Budowanie relacji z klientem
Mini Kurs - Wyznaczanie celów
Mini Kurs FB ADS
Zniżka 75% na obsługę prawną
Szablony
Bransoletka motywacyjna
Konsultacje 1 on 1

Wolisz płatności miesięczne?

2023 © Copyright Michał Połuch.  All Rights Reserved.                                                                                               Powered by MaverickR

Book Your FREE 30-min Strategy Call Now

Enter your details below to get booking details now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Poprzez kliknięcie na "Akceptacja wszystkich plików cookies" jest wyrażona zgoda na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia korzystania z nawigacji strony, analizowania wykorzystania strony i wsparcia naszych działań marketingowych View more
Akceptacja wszystkich plików cookies